چند زائر ایرانی در عربستان فوت شدند؟

چند زائر ایرانی در عربستان فوت شدند؟

آفتاب نیوز :

پیرحسین کولیوند، در جریان بازدید از روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستان صحرایی هلال احمر در عرفات گفت: زائران ایرانی صبح روز گذشته برای انجام اعمال خود در صحرای عرفات حاضر شدند.

وی ادامه داد: کاروان وقوف اضطراری شامل زائران ناتوان و یا افرادی که در بیمارستان های عربستان عمل جراحی انجام داده اند نیز، با کمک کادر درمان برای انجام اعمال حج، در صحرای عرفات حضور پیدا کردند.

کولیوند درباره میزان خدمات ارائه شده به زائران در روز عرفه اعلام کرد: در مجموع 5 هزار و 173 ویزیت تخصصی، 5 هزار و 174 نسخه، 1404 مورد تزریق، 478 مورد پانسمان، 183 مورد تست قند و فشار خون، 363 مورد تزریق سرم و 44 مورد هم در درمانگاه ها خدمات بستری داشتیم.

وی با بیان اینکه در مجموع مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در درمانگاه ها، مکاتب و بیمارستان صحرایی خود در صحرای عرفات، 12 هزار و 819 مورد خدمات ارائه کرده است، افزود: تاکنون و در ایام حج در مکه و مدینه، 5 زائر جان خود را از دست داده اند.

گفتنی است؛ زائران ایرانی در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر در مراکز درمانی این جمعیت در صحرای عرفات، از خدمات درمانی هلال احمر کشورمان قدردانی کردند.

چند زائر ایرانی در عربستان فوت شدند؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چند زائر ایرانی در عربستان فوت شدند؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چند زائر ایرانی در عربستان فوت شدند؟"، کلیک کنید.