کاخ سفید : اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم

کاخ سفید : اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم

به گزارش آژیراک، مشاور بخش ارتباطات امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد «اسراییل با حسن نیت در مذاکرات شرکت کرد و اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم.»

«جان کربی» مشاور بخش ارتباطات امنیت ملی کاخ سفید امروز چهارشنبه در سخنانی ادعا کرد: «ما از هیچ فرآیندی که باعث کاهش مساحت نوار غزه، جابجایی اجباری یا اشغال مجدد نوار غزه شود، حمایت نمی کنیم.»

به گزارش آژیراک، جان کربی که با شبکه الجزیره گفت وگو می کرد، مدعی شد: « اسراییل با حسن نیت در مذاکرات شرکت کرد و اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم.»

وی افزود: «توافقی که اکنون مورد بحث قرار می گیرد به مدت شش هفته تمدید می شود و به ما امکان می دهد گروگان های بیشتری را خارج کنیم و کمک های بیشتری را وارد کنیم.»

مشاور بخش ارتباطات امنیت ملی کاخ سفید تاکید کرد آنچه در شمال غزه اتفاق می افتد یک تراژدی واقعی است و کمک های هوایی به غزه ادامه خواهد داشت.

310310

کاخ سفید : اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاخ سفید : اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاخ سفید : اکنون منتظر پاسخ حماس هستیم"، کلیک کنید.