کارخانه لاستیک سازی الیگودرز هزار شغل مستقیم ایجاد می کند

کارخانه لاستیک سازی الیگودرز هزار شغل مستقیم ایجاد می کند

آژیراک/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: کارخانه لاستیک سازی الیگودرز برای هزار نفر به طور مستقیم اشتغالزایی ایجاد می کند.

سیروس ابراهیمی روز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات کارخانه لاستیک سازی الیگودرز که در محل این شرکت در تهران برگزار شد با اشاره به اینکه تسریع در تکمیل کارخانه لاستیک سازی یکی از مصوبات مهم سفر رئیس جمهور شهید به استان لرستان بوده است، افزود: با پیگیری های صورت گرفته مصوبه ارزی این کارخانه با عاملیت بانک تجارت از صندوق توسعه ملی اخد شده است تا روند ساخت کارخانه با سرعت و قوت بیشتری دنبال شود.

وی به برگزاری جلسه شورای اداری الیگودرز با حضور نماینده این شهر و بررسی مشکلات این طرح اشاره کرد و افزود: احداث کارخانه لاستیک الیگودرز با ظرفیت سالانه 50 هزار تن معادل 800 هزار حلقه در سال برای 1000 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی می کند.

معاون استاندار لرستان با اشاره به اینکه حجم سرمایه گذاری در این طرح 70 هزار میلیارد ریال است، افزود: نوع محصول این کارخانه پس از بهره برداری انواع تایرهای رادیال تمام سیمی باری و اتوبوسی خواهد بود.

در این جلسه مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان حضور داشتند و تصمیمات لازم به منظور رفع موانع و پیگیری های لازم اتخاذ شد.

پایان خبر آژیراک

کارخانه لاستیک سازی الیگودرز هزار شغل مستقیم ایجاد می کند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارخانه لاستیک سازی الیگودرز هزار شغل مستقیم ایجاد می کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارخانه لاستیک سازی الیگودرز هزار شغل مستقیم ایجاد می کند"، کلیک کنید.