کاروان طویل ورزشکاران روس در راه ایران

کاروان طویل ورزشکاران روس در راه ایران

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در نشستی با حضور عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران و الکساندر ویشنوسکی، رییس فدراسیون بدنسازی کشور روسیه در محل فدراسیون، رایزنی های لازم در خصوص همکاری های بیشتر بین دو کشور در زمینه رشته های زیرمجموعه فدراسیون بدنسازی صورت گرفت.
در همین راستا ارتباط تصویری هم بین عبدالمهدی نصیرزاده و اولگ ماتیسین دستیار ویژه نخست وزیر روسیه در امور ورزش انجام گرفت و رییس فدراسیون بدنسازی ایران از ورزشکاران روسی برای حضور پرشور در رقابت های جهانی پرورش اندام 2024 به میزبانی ایران دعوت کرد.
در ادامه تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون های بدنسازی ایران و روسیه با حضور نصیرزاده و ویشنوسکی امضا شد. رییس فدراسیون بدنسازی روسیه با ابراز خوشحالی از این اتفاق گفت: امسال ایران میزبانی مسابقات پرورش اندام قهرمانی جهان است و ما این وعده را می دهیم که با تیمی کامل و حدود 150 ورزشکار در این رویداد شرکت کنیم.
گفتنی است؛ الکساندر ویشنوسکی، رییس فدراسیون بدنسازی کشور روسیه برای حضور در مسابقات مستریونیورس 2024 ایران به همراه تیم روسیه به تهران سفر کرده است.

258 258

کاروان طویل ورزشکاران روس در راه ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاروان طویل ورزشکاران روس در راه ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاروان طویل ورزشکاران روس در راه ایران"، کلیک کنید.