کاپیتان تراکتور بازی با آلومینیوم را از دست داد

کاپیتان تراکتور بازی با آلومینیوم را از دست داد

آژیراک/آذربایجان شرقی کاپیتان تراکتور در دیدار هفته آینده این تیم حضور نخواهد داشت.

2 تیم تراکتور و آلومینیوم اراک در جریان هفته بیست ودوم لیگ برتر از ساعت 19:30 (دوشنبه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) به دیدار هم خواهند رفت.

به گزارش آژیراک، شجاع در دقیقه 5+90 بازی با سپاهان به دلیل اتفاقاتی که در گوشه زمین رخ داد از سوی امیر عرب براقی کارت زرد دریافت کرد و بازی با آلومینیوم را از دست داد.

کاپیتان ملی پوش تی تی ها این فصل 7 کارت زرد دریافت کرده که طبق قانون محرومیت اول با چهار اخطار و محرومیت دوم با سه اخطار اعمال شده تا کاپیتان تبریزی ها در دیدار تیمش برابر آلومینیوم اراک غایب باشد. خلیل زاده از هفته بیست وسوم می تواند بار دیگر تیم خود را همراهی کند.

پایان خبر آژیراک

کاپیتان تراکتور بازی با آلومینیوم را از دست داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاپیتان تراکتور بازی با آلومینیوم را از دست داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاپیتان تراکتور بازی با آلومینیوم را از دست داد"، کلیک کنید.