کدام استان ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: استان سیستان و بلوچستان 10 درصد و فارس 8 درصد بیشترین رشد تردد جاده ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته را داشته اند، این در حالی است که استان های تهران و البرز با منفی 27 درصد، کمترین میزان تردد نسبت به پارسال را ثبت کردند.

کدام استان ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟

آفتاب نیوز :

سیدمصطفی فاطمی در شصت و پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با بیان اینکه در برخی استان ها ظرفیت اقامتی رسمی تکمیل شده است، تصریح کرد: در برخی شهر های استان های فارس، هرمزگان و کردستان ظرفیت اقامتی تکمیل شده است و برخی شهر ها نیز ظرفیت دارند.

به گزارش ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، وی به رشد تردد جاده ای استان های کشور اشاره کرد و ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان 10 درصد، فارس هشت درصد و هرمزگان بیشترین رشد تردد جاده ای را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته اند.

فاطمی با بیان اینکه دیگر استان ها با رشد منفی مواجه بوده اند، افزود: استان کرمان رشد صفر درصدی داشته و استان های یزد، خراسان جنوبی، تهران و البرز تا منفی 27 درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کردند.

دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به اوج ترافیک در روز های دوم و سوم فروردین، اظهار داشت: بعد از این 2 روز وضعیت به شکل طبیعی بازخواهد گشت. همچنین در موضوع اسکان مشکل خاصی را در استان های مختلف نداشتیم.

 

کدام استان ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کدام استان ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کدام استان ها بیشترین تردد سفر نوروزی را دارند؟"، کلیک کنید.