کسب سهمیه پارالمپیک پاریس توسط ملی پوش پاراکانوی ایران

کسب سهمیه پارالمپیک پاریس توسط ملی پوش پاراکانوی ایران

در ادامه رقابت های پاراکانو قهرمانی جهان در سگد مجارستان، نمایندگان ایران موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس شدند.

به گزارش آژیراک، شهلا بهروزی راد در رقابت های قهرمانی جهان در مرحله نیمه نهایی با نمایندگان هند، مجارستان، اسپانیا، ایتالیا، دو حریف از استرالیا و دو حریف از چین به رقابت پرداخت و در پایان با زمان 59.96 ثانیه پس از نمایندگان اسپانیا و ایتالیا در رده سوم قرار گرفت و راهی فینال A شد.

همچنین در ادامه مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی پارالمپیک پاراکانو مسعود قیصری در مسابقه نیمه نهایی کلاس KL3 مردان به مصاف حریفان خود رفت.

در این مسابقات مسعود قیصری در مصاف با نمایندگان کره جنوبی، کانادا، لهستان، انگلیس، استرالیا، الجزایر و اوکراین با ثبت زمان 44:52  ثانیه هشتم شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

همچنین اسلام جاهدی در فینال B کلاس VL2 مردان برای کسب سهمیه پارالمپیک با حریفان خود به رقابت پرداخت و با قرار گرفتن در جایگاه دوم فینال B مسابقات قهرمانی جهان موفق شد در بین 10 قایق برتر جهان سهمیه پارالمپیک را کسب کند.

جاهدی در این مسابقات با نمایندگان ژاپن، جمهوری چک، انگلیس، مجارستان، آلمان، تایلند و نماینده فدراسیون جهانی رقابت کرد و در پایان با زمان 55.62 ثانیه در رده دوم قرار گرفت و در مجموع در رده دهم انتخابی قرار گرفت و سهمیه جهانی کلاس VL2 پارالمپیک پاریس را کسب کرد.

تا ساعاتی دیگر شهلا بهروزی راد و سعید حسین پور در فینال A برای کسب مدال رقابت خواهند کرد.

پایان خبر آژیراک

کسب سهمیه پارالمپیک پاریس توسط ملی پوش پاراکانوی ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کسب سهمیه پارالمپیک پاریس توسط ملی پوش پاراکانوی ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کسب سهمیه پارالمپیک پاریس توسط ملی پوش پاراکانوی ایران"، کلیک کنید.