کشف زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر

کشف زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر

آژیراک/اردبیل مدیر کل منابع طبیعی استان اردبیل از کشف یک مورد زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی استان اردبیل محمود قلی زاده گفت: بعد از گشت زنی و کنترل  مسیول  منابع طبیعی شهر هیر و به دنبال مشاهده اقدامات عمرانی در حوزه منابع طبیعی و استعلام utm و مختصات محل اجرا مشخص شد، فردی که مدیریت یکی از شرکت های خصوصی در سطح استان را دارد با سوء استفاده موقعیت خود و آشنایی به محل اقدام به فروش سه قطعه زمین به متراژهای 185 متر و 200 متر و 120 متر نموده  مستندات نشان می دهد که افرادی که این زمین ها را خریدند کاملاً از کلاهبرداری بودن این موضوع بی اطلاعند که موضوع در اسرع وقت تشکیل پرونده شده و به دادسرای عمومی و انقلاب ارجاع شده است.

مدیرکل منابع طبیعی استان اردبیل همچنین از همه افرادی که زمین های مشکوکی بدون استعلام از منابع طبیعی و اطمینان از غیر ملی بودن اراضی خریداری کردند جهت اطلاع از وضعیت زمین مورد معامله برای استعلامات لازم دعوت کرد.

قلی زاده از دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب در اراضی ملی مراتب را به شماره تلفن های رایگان 1504 و 139 بصورت شبانه روزی  اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

پایان خبر آژیراک

کشف زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر"، کلیک کنید.