کشف محموله لیوان و بخارسازهای قاچاق در تهران

کشف محموله لیوان و بخارسازهای قاچاق در تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 18 هزار قلم لیوان سرامیکی و دستگاه بخارساز قاچاق از یک کامیون خبر داد.

به گزارش آژیراک، سرهنگ مهدی افشاری درباره جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی پلیس موفق به کشف یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در محدوده حسن آباد فشافویه شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه محرز شد که یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق تحت پوشش بارقانونی از استان خوزستان به سمت تهران بارگیری و حرکت کرده است.

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم دریافت شد، گفت: در ادامه با شناسایی ماموران این کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی منتهی به تهران شناسایی و متوقف شد.

افشاری افزود: در بررسی اولیه از این کامیون مشخص شد که  متهم با پوشاندن و اختفاء کالاها تعداد 17 هزار و 580  عدد لیوان سرامیکی و 706 دستگاه بخارساز را با استفاده از بارنامه های غیر قانونی به شهر تهران منتقل کرده و قصد توزیع آن در بازار را داشته است که  مورد شناسایی قرار گرفت.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 20  میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند، گفت: در این خصوص پرونده ای نیز تشکیل شده و به همراه متهمان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

پایان خبر آژیراک

کشف محموله لیوان و بخارسازهای قاچاق در تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف محموله لیوان و بخارسازهای قاچاق در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف محموله لیوان و بخارسازهای قاچاق در تهران"، کلیک کنید.