کشف 100 میلیارد ریالی گندم احتکاری در زنجان

کشف 100 میلیارد ریالی گندم احتکاری در زنجان

آژیراک/زنجان رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان از کشف 433 هزار کیلوگرم گندم احتکاری به ارزش 100 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ حسین بدری اظهار کرد: طرح مقابله با احتکار و مبارزه با برهم زنندگان امنیت و نظم اقتصادی در استان اجرا شد.

وی ادامه داد: ماموران در راستای اجرای این طرح، موفق به شناسایی سه واحد متخلف بوجاری در شهر هیدج شدند و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در معیت نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی و اداره غله، به این سه واحد متخلف اعزام شدند. ماموران در بازرسی از  این واحدها، 433 هزار کیلوگرم گندم احتکارشده به ارزش 100 میلیارد ریال را کشف کردند.

به گزارش آژیراک به نقل از خبرگزاری پلیس، او افزود: سه نفر متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

پایان خبر آژیراک

کشف 100 میلیارد ریالی گندم احتکاری در زنجان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 100 میلیارد ریالی گندم احتکاری در زنجان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 100 میلیارد ریالی گندم احتکاری در زنجان"، کلیک کنید.