کنعانی: رژیم صهیونیستی آینده را برای همیشه باخت

کنعانی: رژیم صهیونیستی آینده را برای همیشه باخت

به گزارش آژیراک،  ناصر کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس در مطلبی با اشاره به اظهارات اخیر یک سرتیپ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی در مورد جنگ غزه نوشت : «اسحاق بریک، سرتیپ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی در مقاله ای در روزنامه معاریو اعلام کرده است که نمی توان برای مدت طولانی به مردم دروغ گفت…ما جنگ با حماس را باختیم، همانطور که متحدان خود در جهان را نیز از دست دادیم… هدف نابودی کامل حماس از لیست برنامه ها از میان برداشته شد و ما اسرا را نیز باز پس نگرفتیم…»

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد : رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، «آینده» را نیز برای همیشه باخت. رژیم صهیونیستی جایگاهی نزد افکار عمومی جهان نخواهد داشت، این رژیم جعلی 31 هزار انسان شامل 22 هزار زن و کودک را طی 5 ماه در نوار غزه کشت اما با کشتن هر انسان فلسطینی، مسیله فلسطین زنده تر شد و جای خود را در جهان و افکار عمومی دنیا بیش از قبل بازیافت.

او تاکید کرد: رژیم صهیونیستی و حامیانش بدانند و می دانند که نه در مقابل حماس، بلکه در برابر ملتی تاریخی، اصیل و ریشه دار به نام فلسطین ایستاده اند و بی تردید آینده از آنِ فلسطین و ننگ و بدنامی ابدی از آنِ رژیم اسراییل است.

311311

کنعانی: رژیم صهیونیستی آینده را برای همیشه باخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنعانی: رژیم صهیونیستی آینده را برای همیشه باخت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنعانی: رژیم صهیونیستی آینده را برای همیشه باخت"، کلیک کنید.