گسترش همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت

گسترش همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت

وزیر بهداشت کشور و مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در حاشیه اجلاس کیفیت و ایمنی در مراقبت های بهداشتی و درمان در قطر دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش آژیراک، دکتر بهرام عین اللهی انتخاب «حنان بلخی» را به عنوان مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت گسترش یابد.

وی با اشاره به دستاوردهای نظام سلامت جمهوری اسلامی افزود: برنامه ملی سلامت خانواده، برنامه ای پیشگیرانه در حوزه سلامت است که در 195 شهرستان کشور در حال اجرا است. 

دکتر بلخی – مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت – نیز در این دیدار ضمن تبریک به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران به دلیل پیشرفت های چشمگیر و ستودنی در حوزه سلامت، اظهارکرد: تلاش دارم در منطقه مدیترانه شرقی بر سه موضوع توانمندسازی نیروهای انسانی حوزه سلامت، خودکفایی در تولید دارو و تجهیزات پزشکی، مبارزه با مواد مخدر و درمان معتادان  متمرکز شوم.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، وی تاکید کرد: گفت وگوی گسترده با کشورهای عضو باید صورت گیرد تا مشکلات منطقه مدیترانه شرقی بر طرف شود.

وی ابراز تمایل کرد تا با سفر به ایران با جزییات اجرای برنامه سلامت خانواده کشور بیشتر آشنا شود.

پایان خبر آژیراک

گسترش همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گسترش همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گسترش همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت"، کلیک کنید.