گلر ملاثانی: سایر تیم های خوزستانی با میلیاردها تومان هزینه نتیجه نمی گیرند

گلر ملاثانی: سایر تیم های خوزستانی با میلیاردها تومان هزینه نتیجه نمی گیرند

آژیراک/خوزستان گلر تیم فوتبال استقلال ملاثانی با بیان این که 9 سال است در استقلال ملاثانی حضور دارم و مسیولان فقط قول داده اند، گفت: تیم های دیگر استان خوزستان با میلیاردها تومان هزینه، نتیجه نمی گیرند اما تیم ما با حداقل هزینه، این گونه نتیجه می گیرد.

علی کردانی پس از برد استقلال ملاثانی مقابل داماش در هفته بیستم لیگ یک، اظهار کرد: خدا را شکر هر دو تیم بازی خوب و جانداری به نمایش گذاشتند ولی ما از موقعیت هایمان بهتر استفاده کردیم و به برتری رسیدیم.

به گزارش آژیراک، او در پاسخ به سوالی که امروز با چند سیو توانستیم دروازه ملاثانی را نجات دهید، گفت: خدا را شکر که این هفته توانستم کمک بدهم و نمایش خوبی داشته باشیم.

این گلر تیم فوتبال استقلال ملاثانی عنوان کرد: شرایط تیم از نظر نفری خوب است اما وضعیت خوبی از نظر امکانات نداریم. این که با اتوبوس به یزد می رویم و بر می گردیم، اصلا خوب نیست. خیلی از موارد فنی نیست و بیرون از زمین اتفاق می افتد. بازیکنان ما لیاقت بیشتر از این ها را دارند و امیدوارم به تیم رسیدگی کنند.

وی گفت: فقط مدیر عامل باشگاه و دو سه عضو هیات مدیره در حال تلاش هستند اما از سایر مسیولان فقط وعده شنیده ایم و هنوز وعده ای عملی نشده است. 9 سال است در استقلال ملاثانی حضور دارم و فقط قول داده اند. نمی دانم چه زمانی قرار است به بازیکنان ما رسیدگی کنند. تیم های دیگر استان خوزستان با میلیاردها تومان، نتیجه نمی گیرند اما تیم ما با حداقل هزینه، این گونه نتیجه می گیرد که به بازیکنان مان خسته نباشید می گویم.

پایان خبر آژیراک

گلر ملاثانی: سایر تیم های خوزستانی با میلیاردها تومان هزینه نتیجه نمی گیرند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گلر ملاثانی: سایر تیم های خوزستانی با میلیاردها تومان هزینه نتیجه نمی گیرند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گلر ملاثانی: سایر تیم های خوزستانی با میلیاردها تومان هزینه نتیجه نمی گیرند"، کلیک کنید.