یک باند حرفه ای با کارکرد ویژه متلاشی شد

یک باند حرفه ای با کارکرد ویژه متلاشی شد

حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و قاضی اجرای احکام کیفری شهرستان لنگرود در استان گیلان اعضای باندی که اقدام به جعل نامه و مختومه کردن چند پرونده کرده بودند را شناسایی کردند.

به گزارش آژیراک حفاظت اطلاعات و قاضی اجرای احکام کیفری شهرستان لنگرود در استان گیلان در بررسی پرونده های اجرای احکام کیفری با موضوع مهمی در مورد چند پرونده برخورد می کنند و متوجه می شوند، در این پرونده ها نامه رفع بازداشت اسناد بازداشت شده بابت قرار وثیقه صادر شده و یا اینکه در مورد دیگری، پرونده بدون اجرای دادنامه مختومه شده است.

در اصل کارکرد ویژه گروه موصوف این بوده است که با همکاری و همدستی چند نفر از کارکنان اداری دادگستری و با توسل به اقدامات مجرمانه و جعل نامه های مکانیزه، اقدام به مختومه کردن چند پرونده اجرای احکام کیفری و رفع بازداشت از وثیقه ها می کرده است.

موضوع به سرعت مورد بررسی حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و دادگستری کل استان قرار می گیرد و دو نفر از محکومانی که پرونده هایشان بدون اجرای حکم مختومه شده بود، جلب می شوند. با آغاز تحقیقات از محکومان جلب شده، محکومان دو نفر از عاملین اصلی تشکیل شبکه رشا و ارتشاء را معرفی می کنند و این افراد با اقدام فوری دادگستری کل استان بازداشت می شوند.

با دستگیری متهمان و مطابق اظهارات آن ها پای سه نفر از کارکنان اداری دادگستری نیز به پرونده باز می شود و این افراد هم پس از بازداشت و انجام تحقیقات به ارتکاب بزه مذکور اقرار می کنند.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، مطابق اطلاعات به دست آمده تمامی متهمان بازداشت شده با صدور قرار تامین کیفری به زندان اعزام شده اند.

پایان خبر آژیراک

یک باند حرفه ای با کارکرد ویژه متلاشی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک باند حرفه ای با کارکرد ویژه متلاشی شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک باند حرفه ای با کارکرد ویژه متلاشی شد"، کلیک کنید.