یک تغییر اساسی در ظاهر آیفون16!

یک تغییر اساسی در ظاهر آیفون16!

به گزارش خبرگزاری آژیراک و براساس گزارش مجله آژیراک، با اینکه گوشی های خانواده ی آیفون 15 حاشیه های بسیار باریکی دارند، اما اپل می خواهد پا را فراتر از این بگذارد و حاشیه های صفحه نمایش آیفون 16 را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

طبق اطلاعات فاش شده در شبکه ی اجتماعی ایکس، اپل برای کاهش حاشیه های صفحه نمایش جدیدترین گوشی آیفون از فناوری جدیدی به نام BRS استفاده خواهد کرد. فناوری مورد بحث به وسیله ی غلتاندن سیم های مسی از سمت پایین به بالا، حاشیه های پایینی نمایشگر را همچون حاشیه های بالایی و کناری کاهش می دهد.

تمام تامین کنندگان صفحه نمایش سری آیفون 16 موظف به استفاده از فناوری BRS خواهند بود. کوپرتینویی ها با هدف ساخت گوشی هوشمند بدون حاشیه، فناوری نام برده را در هر چهار نسخه ی آیفون 16 به کار خواهند گرفت.

به احتمال زیاد گوشی های آیفون 16 و آیفون 16 پلاس دکمه ی اکشن آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس را به ارث خواهند برد. برخی از افشاگران معتقدند که نحوه ی چینش دوربین ها در سری آیفون 16 تغییر خواهد کرد.

علاوه بر موارد گفته شده، به نظر می رسد اپل قصد دارد دکمه ی جدیدی به نام Capture Button را به جدیدترین گوشی هایش اضافه کند. این دکمه وظیفه ی ضبط ویدیو را به عهده خواهد داشت.

طبق شایعات قبلی، آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس بزرگ تر از نسل گذشته ی خود خواهند بود و از دوربین فوق عریض 48 مگاپیکسلی بهره خواهند برد. همه ی گوشی های خانواده ی آیفون 16 پردازنده ی 3 نانومتری خواهند داشت.

گوشی های سری آیفون 16 برای رقابت با گوشی سامسونگ و گوشی گوگل به ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز خواهند بود. ویژگی های مذکور در قالب سیستم عامل iOS 18 دردسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

از قیمت گوشی های جدید اپل اطلاعات دقیقی دردسترس نیست؛ اما قطعاً این محصولات در بین بهترین گوشی های بازار قرار خواهند گرفت.

227227

یک تغییر اساسی در ظاهر آیفون16!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک تغییر اساسی در ظاهر آیفون16!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک تغییر اساسی در ظاهر آیفون16!"، کلیک کنید.