۱۷ تیر؛ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

برگزاری آزمون در ۲۱ و ۲۲ تیر؛

۱۷ تیر؛ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی از روز یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، نوبت دوم آزمون سراسری  ۱۴۰۳ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ تیر برگزار می‌شود.

آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز پنجشنبه ۲۱ تیر و آزمون گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه ۲۲ تیر برگزار می‌شود.

کارت شرکت در آزمون همه داوطلبان به‌همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه ۱۷ تیر تا روز چهارشنبه به تاریخ ۲۰ تیر در سامانه جامع آزمون سراسری برای مشاهده و پرینت فعال خواهد شد.

داوطلبانی که در ۲ گروه آزمایشی شامل یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی) به همراه یکی از گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی متقاضی شده‌اند دارای ۲ کارت هستند

۱۷ تیر؛ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۱۷ تیر؛ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۱۷ تیر؛ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری"، کلیک کنید.