۸ بازداشتی در پرونده فساد در فوتبال/ ۴ نفر با قید وثیقه آزادند – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

۸ بازداشتی در پرونده فساد در فوتبال/ ۴ نفر با قید وثیقه آزادند - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آژیراک اصغر جهانگیر سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال (مس رفسنجان) گفت: دستگاه قضا به محض دریافت گزارش در خصوص هر موضوعی ورود جدی دارد.

وی ادامه داد: در هر موردی که گزارش و جریانی به صورت خاص از بخش‌های مختلف واصل شده در دستور کار قرار می‌گیرد.

جهانگیر افزود: در خصوص پرونده باشگاه مس رفسنجان تاکنون ۸ نفر بازداشت شدند که از این تعداد ۴ نفر با قرار تأمین آزاد شدند و ۴ نفر در بازداشتند.

وی گفت: یکی از افرادی که به نوعی با ادعای نفوذ در کمیته داوران مبادرت به اخذ سکه کرده بود احضار و به اتهام کلاهبرداری روز یکشنبه سوم تیرماه بازداشت شد. عمده اتهامات افراد بازداشت شده تحصیل مال نامشروع است و در وقت قانونی اطلاع رسانی انجام می‌شود.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: این افراد شامل مدیر عامل وقت باشگاه، رئیس سابق کمیته داوران، رئیس اسبق کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال، رئیس سابق کمیته مسابقات سازمان و دو گزارشگر ورزشی هستند. گزارش اولیه را خود باشگاه مس رفسنجان به مراجع مربوطه اعلام کرده است.

۸ بازداشتی در پرونده فساد در فوتبال/ ۴ نفر با قید وثیقه آزادند – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۸ بازداشتی در پرونده فساد در فوتبال/ ۴ نفر با قید وثیقه آزادند – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۸ بازداشتی در پرونده فساد در فوتبال/ ۴ نفر با قید وثیقه آزادند – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.