1317مصدوم و 62 کشته در تصادفات هفته دوم اردیبهشت در کشور

1317مصدوم و 62 کشته در تصادفات هفته دوم اردیبهشت در کشور

سخنگوی سازمان اورژانس کشور، جزییات حوادث مهم هفته گذشته در کشور را اعلام کرد.

بابک یکتاپرست در گفت وگو با آژیراک، درباره جزییات حوادث ترافیکی هفته گذشته گفت: در هفته ای که گذشت، 233 حادثه ترافیکی به سازمان اورژانس کشور اعلام شد که به مصدومیت 1317 نفر و کشته شدن 62 نفر، انجامیده است. در این بازه زمانی، 1117 مصدوم ناشی از حوادث رانندگی نیز به مراکز درمانی منتقل شدند. همچنین 200 نفر در محل درمان شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره استان هایی که در هفته گذشته دارای بیشترین حوادث ترافیکی بودند نیز گفت: در استان سیستان وبلوچستان 22  حادثه با 124 مصدوم و دو فوتی، استان فارس 20 حادثه با 108 مصدوم 10 فوتی و و در استان تهران 18 حادثه با 79 مصدوم و شش فوتی رخ داده است.

وی افزود: در این بازه زمانی، 11 حادثه در حوزه حمل و نقل عمومی داشتیم که 108 مصدوم و دو کشته برجای گذاشت. همچنین در حوزه حوادث تریلی و کامیون ها نیز 101 زخمی و 21 کشته اعلام شده است. در حوزه تصادفات وانت بارها نیز در این هفته، 72 زخمی و چهار کشته داشتیم.

یکتاپرست گفت: 15 حادثه در مورد تصادفات موتورسیکلت ها به ثبت رسید که56 نفر زخمی داشت و سه نفر نیز کشته شدند.

وی با اشاره به مهم ترین حادثه ترافیکی هفته گذشته افزود: در 13 اردیبهشت ماه، یک دستگاه سمند با یک دستگاه خودروی سوزوکی  تصادف کرد که این حادثه در تبریز، چهار کشته و سه مجروح  برجای گذاشت. 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: در هفته گذشته، 412 حادثه غیرترافیکی به ثبت رسید که مهم ترین آن حادثه حریق یک لنج در جزیره هرمز بود که باعث فوتن  سه نفر و زخمی شدن شش نفر شد.

پایان خبر آژیراک

1317مصدوم و 62 کشته در تصادفات هفته دوم اردیبهشت در کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "1317مصدوم و 62 کشته در تصادفات هفته دوم اردیبهشت در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "1317مصدوم و 62 کشته در تصادفات هفته دوم اردیبهشت در کشور"، کلیک کنید.