167 هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه اسکان پیدا کردند/ بازدید 1.8 میلیون نفر از جاذبه های استان 

167 هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه اسکان پیدا کردند/ بازدید 1.8 میلیون نفر از جاذبه های استان 

آژیراک/کرمانشاه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اسکان بیش از 167 هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی استان خبر داد. 

داریوش فرمانی در گفت وگو با آژیراک، بااشاره به تداوم خدمات دهی به مسافران نوروزی در استان، اظهار کرد: از 24 اسفند تا پایان روز گذشته (یازدهم فروردین) جمعا 167 هزار و 870 نفر در مراکز اقامتی رسمی، غیررسمی و اضطراری استان اسکان پیدا کرده اند. 

وی افزود: سهم مراکز اقامتی غیررسمی از پذیرش مسافران نوروزی در استان 58.23 درصد، مراکز اقامتی رسمی 36.66 درصد و مراکز اقامتی اضطراری 5.11 درصد بوده است. 

مدیرکل میراث فرهنگی استان با بیان اینکه طی این مدت بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر نیز از جاذبه های گردشگری استان بازدید داشته اند، گفت: 785 هزار نفر از این آمار از جاذبه های طبیعی، 505 هزار نفر از آثار تاریخی و 219 نفر نیز از جاذبه تفریحی استان بازدید کرده اند. 

به گفته این مسیول، سایر جاذبه های دست ساز، موزه ها، مذهبی، فرهنگی و … استان نیز در این مدت مورد بازدید گردشگران قرار گرفته اند. 

فرمانی در ادامه از اجرای 1430 فقره بازدید نظارتی نیز از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز پذیرایی و بین راهی خبر داد و گفت: در این بازدیدها برای 93 واحد گردشگری تشویق، 180 واحد تذکر، 29 واحد اخطار کتبی و پنج واحد هم تعلیق مجوز صادر شده است. 

وی تاکید کرد: همچنین در این مدت 29 فقره شکایت گردشگران از طریق سامانه 09629 هم ثبت شده که بیشتر متعلق به مراکز پذیرایی، اقامتی و جاذبه های گردشگری است. 

پایان خبر آژیراک

167 هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه اسکان پیدا کردند/ بازدید 1.8 میلیون نفر از جاذبه های استان 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "167 هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه اسکان پیدا کردند/ بازدید 1.8 میلیون نفر از جاذبه های استان " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "167 هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه اسکان پیدا کردند/ بازدید 1.8 میلیون نفر از جاذبه های استان "، کلیک کنید.