18 بازیکن در اردوی تیم ملی والیبال؛ خبری از عبادی پور نیست!

18 بازیکن در اردوی تیم ملی والیبال؛ خبری از عبادی پور نیست!

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ لیگ ملت های 2024 والیبال از یکم خردادماه در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می شود که به عنوان آخرین مرحله صعود به المپیک پاریس حساسیت و اهمیت این رقابت ها را در این سال به حداکثر خود رسانده است. تیم ملی والیبال ایران اردوهای آماده سازی خود را از 18 فروردین ماه آغاز کرد تا برای حضور هر چه بهتر در این رقابت ها آماده شود.

به گزارش آژیراک، سرمربی برزیلی – فرانسوی تیم ملی والیبال مردان ایران در نخستین اردو از استعدادهای جوان والیبال کشور برای حضور در تمرینات دعوت کرد و در ادامه این تمرینات پایز 39 بازیکن را جهت شرکت در اردوی آمادگی فراخواند.

پس از گذشت 9 روز از تمرینات، طبق اعلام فدراسیون جهانی والیبال که تیم های شرکت کننده در این رقابت ها تا روز پنجم اردیبهشت ماه مهلت ارسال فهرست 30 نفره خود را داشتند مریس موتا پایز سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه و 30 نفره این تیم برای حضور در لیگ ملت های 2024 را اعلام کرد.

تمرینات ملی پوشان ادامه یافت و امروز (دوشنبه دهم اردیبهشت ماه) موریس موتا پایز لیستی 18 نفره ارایه داد تا تمرینات با تعداد بازیکنان کمتر و به صورت جدی تر پیگیری شود.

علی رمضانی، محمدطاهر وادی، مهدی رضایی، امیرحسین صداقت، محمدرضا حضرت پور، آرمان صالحی، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، شهروز همایونفرمنش، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، علی شفیعی، مهدی جلوه، محمد ولی زاده، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، متین احمدی، مرتضی شریفی و امیررضا سرلک بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

همچنین امین اسماعیل نژاد از روز شنبه 15 اردیبهشت ماه به جمع اردونشینان افزوده خواهد شد تا در کنار ملی پوشان تمرینات خود را آغاز کند.

دیگر لژیونرهای تیم ملی والیبال ایران هم به محض ورود به ایران و با تشخیص کادر فنی به اردو اضافه خواهند شد.

258 258

18 بازیکن در اردوی تیم ملی والیبال؛ خبری از عبادی پور نیست!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "18 بازیکن در اردوی تیم ملی والیبال؛ خبری از عبادی پور نیست!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "18 بازیکن در اردوی تیم ملی والیبال؛ خبری از عبادی پور نیست!"، کلیک کنید.