300 پروژه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان به بهره برداری رسید

300 پروژه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان به بهره برداری رسید

به گزارش آژیراک،رئیس سازمان جهاد کشاورزی  سیستان و بلوچستان امروز یکشنبه در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: خوشبختانه امسال سازمان جهاد کشاورزی استان در هفته جهاد کشاورزی با 300 پروژه، رتبه اول تعداد طرح های افتتاحیه و رتبه سوم میزان سرمایه گذاری در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

علیرضا دهمرده پروژه تولیدی و عمرانی افتتاحیه را شامل 89 پروژه آب وخاک ،22 پروژه  دام و طیور،160 پروژه باغبانی و گلخانه،یک پروژه امور اراضی، 2 پروژه صنایع کشاورزی، یک پروژه منابع طبیعی،17 پروژه امور عشایری و 8 پروژه شیلات و آبزی پروری معرفی و افزود: برای اجرای این طرح ها،  اعتباری بالغ بر 7 هزار میلیارد ریال هزینه و زمینه اشتغال مستقیم 2024 نفر و و اشتغال غیر مستقیم 5 هزار نفر روز را فراهم و حدود 5 هزار خانوار روستایی و عشایری از مزایای آن بهره مند شدند.

وی از مشخصات بارز این پروژه ها، سرمایه گذاری 90 درصدی بخش خصوصی و مشارکت مردمی در اجرای طرح ها برشمرد و اظهارکرد: افزون بر 627 میلیارد تومان سهم آورده بهره برداران در 300 پروژه افتتاحیه می باشد.

46

300 پروژه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان به بهره برداری رسید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "300 پروژه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان به بهره برداری رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "300 پروژه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان به بهره برداری رسید"، کلیک کنید.