36 پایگاه هلال احمر گلستان در نوروز به مسافران خدمت رسانی می کنند

36 پایگاه هلال احمر گلستان در نوروز به مسافران خدمت رسانی می کنند

آژیراک/گلستان مدیرعامل هلال احمر گلستان از آمادگی کامل سرخ پوشان هلال احمر گلستان در آستانه نوروز خبر داد و از مسافران خواست هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.

قاسم غریب آبادی سه شنبه، 29 اسفندماه در گفت وگو با من خبرنگاران اظهار کرد: با اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان مبنی بر بارندگی، وزش باد نسبتا شدید، در نواحی کوهستانی ریزش برف و مه غلیظ و کاهش محسوس دما از سه شنبه شب، 29 اسفند تا ظهر پنج شنبه، 2 فروردین، نیروهای عملیاتی هلال احمر استان در آماده باش کامل هستند..

وی با تاکید اینکه گردشگران نوروزی باید هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند تا دچار مخاطره و حوادث نشوند گفت: نیروهای هلال احمر گلستان برای فراهم کردن آرامش مسافرین نوروزی از تمام توان عملیاتی استان استفاده می کنند

گرفتگی معابر، بالا آمدن سطح رودخانه و مسیل ها به ویژه رودخانه اترک، اختلال در تردد جاده ای به ویژه مناطق کوهستانی، احتمال آسیب به برخی سازه های موقت همچون چادرهای مسافرتی و احتمال شکستن درختان به هموطنان توصیه می شود از توقف در حاشیه رودخانه ها و اسکان در مناطق پر خطر اجتناب کنند

غریب آبادی خاطر نشان کرد: با عنایت به اجرای طرح امدادونجات نوروزی هلال احمر استان از 24 اسفند تا 14 فروردین با ظرفیت 36 پایگاه ثابت، موقت و مرکز امدادی و بکارگیری روزانه 107 نیرو در آماده باش کامل قرار دارد.

این مقام مسیول به خانواده ها توصیه کرد: در ایام سفرهای نوروزی با در نظر گرفتن تمهیدات پیشگیرانه، احتیاط در جاده ها از رفتن به مناطق پرخطر پرهیز کنند و آغاز سال نو را با حوادث ناگوار برای خود و خانواده همراه نکنند.

مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان با شماره تلفن 112 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس های اضطراری هموطنان است.

پایان خبر آژیراک

36 پایگاه هلال احمر گلستان در نوروز به مسافران خدمت رسانی می کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "36 پایگاه هلال احمر گلستان در نوروز به مسافران خدمت رسانی می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "36 پایگاه هلال احمر گلستان در نوروز به مسافران خدمت رسانی می کنند"، کلیک کنید.