7 هزار و 234 واحد مسکونی در استان قزوین افتتاح شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی در دهه فجر انقلاب اسلامی

7 هزار و 234 واحد مسکونی در استان قزوین افتتاح شد

وزیر راه و شهرسازی در سفر امروز به قزوین 7234 واحد مسکونی روستایی و شهری شامل مسکن روستایی، بازآفرینی شهری، انبوه سازی و خودمالکی در این استان را افتتاح کرد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آژیراک از وزارت راه و شهرسازی، در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین در مجموع 7234 واحد مسکونی با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

این واحد ها شامل 5100 واحد مسکونی روستایی، 362 واحد بازآفرینی شهری، 1222 واحد مسکونی انبوه سازی و 550 واحد مسکونی خود مالکی در استان قزوین می شود.

همچنین عملیات آماده سازی 26 هزار قطعه زمین روستایی به منظور واگذاری به متقاضیان با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز خواهد شد.

واگذاری 1119 قطعه زمین در قالب قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت (پویش خانواده مهدوی)، احداث راه اصلی به طول 4.5 کیلومتر و افتتاح 22 پروژه راهداری از دیگر برنامه های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین است.

7 هزار و 234 واحد مسکونی در استان قزوین افتتاح شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7 هزار و 234 واحد مسکونی در استان قزوین افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7 هزار و 234 واحد مسکونی در استان قزوین افتتاح شد"، کلیک کنید.