90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند

90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند

در عملیات پروازی حج تمتع سال آینده، 90 هزار زایر بیت الله الحرام از 21 فرودگاه کشور به سرزمین وحی اعزام می شوند.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم وفناوری آژیراک از سازمان هواپیمایی کشوری، در نشست مشترک انجام هماهنگی ها و خدمات پروازی عملیات حج تمتع سال 1403 در محل این سازمان، مقرر شد در عملیات پروازی حج تمتع سال آینده 90 هزار زایر بیت الله الحرام از 21 فرودگاه کشور به سرزمین وحی اعزام شوند.

شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و معراج در عملیات پروازی حج تمتع 1403 فعال هستند.

در این جلسه که کاپیتان “محمد محمدی بخش” رییس سازمان هواپیمایی کشوری، “سیدعباس حسینی” رییس سازمان حج و زیارت، کاپیتان “فرزادی پور” مدیرعامل ایران ایر، کاپیتان “میرسمیعی” مدیرعامل هواپیمایی معراج و برخی از مسیولان صنعت هوانوردی حضور داشتند، تصمیمات لازم درباره ضرورت هماهنگی ها برای برگزاری و انجام خدمات پروازی مناسب اتخاذ شد.

90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "90 هزار زایر حج تمتع در سال 1403 به سرزمین وحی اعزام می شوند"، کلیک کنید.