فوم الاستومری شانه تخم مرغی | مشخصات، قیمت و خرید

همه چیز درباره عایق فوم الاستومری شانه تخم مرغی :

عایق فوم الاستومری شانه تخم مرغی یکی از جدید ترین روش ها برای عایق صوتی گرما و سرما ، عایق برودتی ،حرارتی ، عایق ضربه و آتش سوزی که رنگ آن مشکی در ابعاد یک متر در یک متر و در ضخامت 2 سانتی متر می باشد . یکی از کاربرد این فوم گرمایش از کف می باشد ، این فوم خود در دو نوع مسوز و کند سوز می شود. عایق شانه تخم مرغی که از جنس عایق های فوم الاستومری می باشند، به عنوان جاذب صوت در انواع دیواره ها، سقف ها، لوله ها، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرند. این عایق ها به منظور سهولت در نصب به صورت خود چسبدار نیز قابل ارایه می باشد.

مشخصات تماس با کارشناسان پایپ تهران

پایپ تهران به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های بازرگانی کشور از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را با هدف تأمین، تجهیزات و تاسیسات صنعتی و ساختمانی آغاز نمود و در بیش از دو دهه فعالیت خود توانست بخش وسیعی از نیازمندی‌های صنایع مختلف کشور از قبيل صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان، صنایع غذایی

آدرس تهران ،چهار راه گلوبندک خیام شمالی روبروی دادگاه جرائم اقتصادی پلاک928 (بازار تهران)
تلفن1 2155699825
تلفن2 2155699826
تلفن3 2155610448
تلفن4 2155610449

 

فوم الاستومری شانه تخم مرغی | مشخصات، قیمت و خرید

عایق شانه تخم مرغی الاستومری  چیست؟

فوم الاستومری یک عایق صوتی سلول بسته ایده آل می باشد. در نتیجه این عایق می تواند انتقال صدا را کاهش دهد. از سوی دیگر ساختار شانه تخم مرغی ایجاد شده بر روی فوم و سطح متخلخل روی آن می تواند تا میزان موثری از بازگشت صدا (ریورب) جلوگیری نماید و میزان صدا را کاهش دهد. باتوجه به ویژگی های ذکر شده از عایق شانه تخم مرغی الاستومری علاوه بر عایق صوتی و آکوستیک استودیو ، آمفی تیاتر و… می توان به عنوان عایق صوتی و آکوستیک اتومبیل و عایق صنعتی نیز استفاده نمود.

پنل عایق فوم تخم مرغی یا فوم عایق تخم مرغی (عایق شانه تخم مرغی) در دو مدل: ساده و چسبدار موجود بوده و برای آکوستیک نمودن موتورخانه ها، دستگاه ها، پمپ ها و … مورد استفاده قرار می گیرندو عایق فوم شانه تخم مرغی دارای جذب صدای بالا بوده و عملکرد خوبی در افت صدا دارد، از این رو در محیط هایی که نیاز به کاهش چشمگیر انعکاس و انتقال صدا می باشد از عایق الاستومری شانه تخم مرغی استفاده می شود.

از دیگر نام های عایق شانه تخم مرغی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابر شانه تخم مرغی، ابر صداگیر، ابر صدا، عایق فوم تخم مرغی، فوم تخم مرغی، عایق فوم شانه تخم مرغی، شانه تخم مرغی، فوم تخم مرغی، عایق صدا، عایق صوتی، عایق صداگیر، فوم صداگیر، پنل عایق شانه تخم مرغی، پنل صوتی، پنل صداگیر و … .

ویژگی های عایق الاستومری شانه تخمه مرغی

 1- ساختار عایق های شانه تخم مرغی ایجاد شده بر روی فوم الاستومری شانه تخم مرغی و سطوح متخلخل روی آن سبب می شود تا مقدار  بسیار تاثیرپذیری از منعکس شدن صدا و صوت جلوگیری کند و به این ترتیب این عایق بدین صورت مقدار صوت محیطی را کاهش می دهد.

2-این نوع عایق جزو عایق های کندسوز محسوب می شود  که این ویژگی این عایق الاستومری شانه تخم مرغی را از محصولات همانند خود  که از فوم پلی یورتان تولید شده اند .همانند وم آکوستیک شانه تخم مرغی و فوم آکوستیک هرمی متفاوت می کند.

کاربرد عایق صوت شانه تخم مرغی

از این نوع عایق برای عایق کاری صوتی و آکوستیک استودیوها ،سالن های کنفرانس،آمفی تیاتر، اتاقهای ضبط موسیقی ،و همچنین به عنوان عایق صوتی آکوستیک اتومبیل و عایق صنعتی و به منظور استفاده بر روی دیوار ، سقف ، اتاق و باکس ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

1- ضد حریق و نسوز بودن عایق صوتی فوم  شانه تخمه مرغی

2- ضد آب بودن فوم شانه تخمه مرغی

3- این عایق صوتی به طور چسبدار نیز وجود می باشد

4-دارنده ساختار سلول بسته و عایق صوت فوق العاده ای میباشد

5- جذب نمودن صوت بسیار زیاد بازدارنده منعکس شدن صوت میگردد و لرزش را نیز خنثی می نماید.

مزیت به کارگیری عایق صوتی شانه تخم مرغی

1. کاستن  پژواک صدا در سالنها

2. کاستن خارج شدن صدا از اتاق به اتاق های کناری  یا به بیرون از منازل

3. به وجود آوردن  محیطی آرامش بخش

4. کنترل سر و صدا اطراف محیط

فوم شانه تخمه مرغی تبریز

پایپ تهران در مورد فروش اشکال مختلف فوم شانه تخمه مرغی تبریز ، کرج ، اصفهان ، مشهد نیز فعالیت می نماید. جهت خرید  گونه های مختلف عایق فوم شانه تخمه مرغی تبریز با مدیر فروش فروشگاه پایپ تهران در ارتباط باشید.

فوم های شانه تخمه مرغی بهترین و ایدآل ترین عایق صوتی موجود در بازار می باشند. عایق های صوتی دیوار مشترک دو رو صاف دارنده کیفیت بسیار فوق العاده ای میباشد و می توان به سادگی بر روی هر سطح ها صاف و صیقلی نصب گردد. این عایق های الاستومری شایسته ترین و کیفیت خوب ترین عایق های صوتی دیوار میباشد و عایق بسیار پر طرفداری می باشد و با این خصوصیات بسیار عالی عایق الاستومریک و خاصیت منحصربه فرد این عایق آن را جز شایسته ترین عایق الاستومری دسته بندی می گردد.

شایان بیان میباشد موج های بازتابی را هم جذب می نماید که این عمل  باعث عدم نفوذ صوت می شود. بدین ترتیب این عایق آکوستیک محبوبیت ویژه ای در میان صنف ها و قشرها گوناگون جامعه پیدا نموده است. از مهم ترین موردها به کار گیری عایق های آکوستیک می شود به عایق کاری اتاق های ضبط صدا، لوکیشن های فیلمبرداری، استدیو های صدا و سیما، اموزشگاه ها و کارخانه های هنری مثل :سوله های قلمزنی و یا این که حتی استدیو که علاقمند به تمرین و اجرای موسیقی می باشند اشاره نمود.

قیمت فوم شانه تخمه مرغی

اگر به دنبال خرید با قیمت مناسب و با کیفت هستید پس میر خرید خود را کوتاه کنید و شرکت پایپ تهران را برای خرید با قیمت مناسب عایق الاستومری شانه تخم مرغی K-FLEX انتخاب کنید. عایق از رو به سمتی نصب می شود که منبع صوت در آنجا باشد در غیر این صورت بازده خوبی نخواهد داشت.

پایپ تهران انجام و نصب گونه هایی مختلف فوم و عایق الاستومری را هم انجام میدهد ،در زمینه خرید و نصب عایق الستومری و فوم های شانه تخمه مرغی به روی ما حساب کنید. اگر به دنبال عایق صدا هستید ما استفاده از عایق های دو رو صاف را به شما پیشنهاد میکنیم ، چرا که با استفاده از آن و پوشاندن تمامی سطح دیوار، میتوانید تا 92 درصد از ورود آلودگی صوتی جلوگیری نماید. در سال های اخیر فوم شانه تخم مرغی در طرح ها و رنگ های خیلی مختلف  تولید و به فروش می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوم الاستومری شانه تخم مرغی | مشخصات، قیمت و خرید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی, کسب و کار ایرانی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوم الاستومری شانه تخم مرغی | مشخصات، قیمت و خرید"، کلیک کنید.