بهترین دوره آموزش سئو کدام است؟ معرفی 5 دوره برتر

امروزه، سئو(seo) به عنوان یک تخصص مفید و کارا شناخته شده است. اهمیت سئو از آنسو است که یکی از مهم ترین پارامترهای رشد و توسعه، ارتقا صفحات و در اختیار گرفتن رتبه های برتر در کلمات کلیدی است که با استفاده از آن می توان به صفحه اول موتورهای جست و جو رسید  و طیف وسیعی از مخاطبان را پیدا نمود و به سبب آن فروش بیشتری بدست آورد. نکته با اهمیت دیگر در مورد سئو آن است که کسب رضایت مشتری بسیار آسان تر و در دسترس تر خواهد بود. در این مقاله ضمن بررسی دوره های سئوی موجود در وب فارسی و مقایسه آنان، بهترین دوره آموزش سئو معرفی شده است.

بهترین دوره آموزش سئو کدام است؟ معرفی 5 دوره برتر

بهترین دوره آموزش سئو

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که قصد دارید وارد بازار کار شوید و به دنبال مهارتی پول ساز و بدون نیاز به سرمایه اولیه هستید، مسیر درستی را انتخاب نموده اید و یادگیری سئو این شرایط را پیش روی شما می گذارد. اما برای یادگیری سئو نیاز به یک دوره مناسب دارید که باید ویژگی هایی داشته باشد و آن ویژگی ها به شرح زیر است.

یک دوره خوب سئو چه ویژگی هایی دارد؟

  • مدرس

مهم ترین فاکتور یک دوره ی خوب مدرس آن است که باید دارای معلومات بالا و بروز و شیوه بیان مناسبی داشته باشد تا بتواند اندوخته های خود را به مخاطب انتقال دهد.

  • سر فصل جامع

مورد بعدی که در خوب بودن یک دوره موثر است سر فصل آن است که نشان می دهد آیا شما برای ورود به بازارکار نیاز به دوره های بیشتری دارید یا خیر. هر چه سر فصل دوره کامل تر باشد و مدرس مباحث را پیوسته به شما آموزش دهد آن دوره، دوره ی بهتری است.

  • به روز بودن

بدون شک بروز بودن دوره هم عاملی مهم در انتخاب بهترین دوره می باشد، زیرا دنیای سئو روز به روز در حال تغییر است تا بهترین نتیجه را تقدیم مخاطب کند.

  • رودمپ(Road map)

مسیر یادگیری از آن جهت مهم است که ابتدا پیشنیازهای لازم طرح گردد  و سپس پله پله آموزش پیش رود تا هنرجو بتواند به راحتی همراه مدرس پیش برود.

  • تمرین

یکی از اصلی ترین اضلاع یادگیری، تمرین است زیرا با تمرین، مهارت ملکه ذهن می شود. دوره ی ایده آل باید دارای تمرین های مناسب و گام به گام در هر مرحله آموزش باشد.

  • منتورینگ

منتورینگ یا پشتیبانی، از اهمیت خاصی برخوردار است، چون پاسخ دهی به سوالات پیشض آمده برای شما، راهنمایی در حل تمارین، بررسی تمرین های شما از طریق پشتیبانی میسر خواهد بود.

  • مدرک

طبیعی است که پس از گذران دوره، جدا از نمونه کار، شما باید مدرکی داشته باشید که نشان دهد مهارت مورد  نظر را فرا گرفته اید.

  • هزینه

لزوما هزینه بالا به معنای انتخاب بهترین دوره نیست، انتخاب بهترین دوره با بیشترین مزایا و کمترین هزینه اولیت بیشتری دارد.

در ادامه به بررسی 5 دوره سئو با بیشترین بازدید در سرتاسر وب فارسی پرداخته و ضمن مقایسه آنان، بهترین آن را برای شما معرفی نموده ایم.

دوره آموزش سئو 2024 جامع در قالب پروژه واقعی ارز دیجیتال

اولین دوره که به بررسی آن پرداخته شده است، دوره آموزش جامع سئو 2024 دانشجویار است که به تازگی منتشر شده است. این دوره در 7 فصل و120 جلسه تهیه شده و مدت زمان آن 31 ساعت می باشد. این دوره در مدت کوتاه معرفی خود 317 دانشجو جذب نموده و با تخفیف قیمتی در حدود 1470000 دارد.

شما با مراجعه به صفحه این دوره می توانید از یک فصل رایگان دوره استفاده نمایید، همچنین با مدرس آشنا شوید. سر فصل دوره را مرور نمایید و نظر دانشجویان این دوره مطالعه نمایید.

همچنین لازم به ذکر است که این دوره توسط مدرس پشتیبانی می شود و ضمن دوره شما یک پروژه را از صفر تا 100 پیش میبرید که در انتهای دوره می توانید به عنوان نمونه کار از آن استفاده نمایید.

دوره جامع سئو منیجر دی ام روم

 دوره ی بعدی که مورد بررسی قرار گرفته است دوره جامع سئو منیجر دی ام روم می باشد که در 9 فصل تدوین شده و قیمتی معادل 12 میلیون تومان دارد. با مراجعه به صفحه ی این دوره شما می توانید سر فصل های دوره را مشاهده نمایید، 4 قسمت دوره را به صورت رایگان تماشا فرمایید و نظرات دانشجویان را بررسی نمایید. همچنین با مدرس آشنا شوید.

مزیت دیگر این دوره ارایه مدرک در انتهای دوره و پشتیبانی توسط مدرس دوره می باشد. تنها نکته منفی این دوره هزینه بسیار بالای آن است.

دوره آموزش سئو ابزار وردپرس

یکی دیگر از بهترین دوره های آموزش سئو، دوره آموزش از سایت ابزار وردپرس است که این دوره به صورت رایگان در 6 فصل و 45 قسمت تهیه و تولید شده است. در صفحه ی این دوره ذکر شده که این دوره نیاز به پیشنیاز ندارد اما با بررسی نظرات دانشجویان دوره متوجه این موضوع می شوید که شما باید با مفاهیم وردپرس آشنایی داشته باشید.

متاسفانه در صفحه این دوره توضیحی در مورد سوابق مدرس و تاریخ انتشار دوره بیان نشده است و صرفا در زیر ویدیوهای هر فصل توضیحات همان قسمت ذکر شده است.

دوره آموزش سئو رایگان و حرفه ای وبین سئو

دروه ی آموزشی دیگری که مورد بررسی قرار گرفته، دوره آموزش سئو رایگان و حرفه ای وبین سئو است که در همین ابتدا باید گفت این دوره خود پیشنیاز دوره جامع این سایت به نام “دوره آموزش سئو تخصصی” می باشد و برای ورود به بازار کار نمی توان روی آن حساب نمود.

دوره آموزش سئو رایگان و حرفه ای وبین سئو در 8 فصل تولید شده که ابتدا با مراجعه به صفحه دوره باید در قسمت سر فصل ها با مطالعه مطالب موجود در هر سر فصل با اصطلاحت مورد نیاز آشنا شوید و سپس ویدیوهای دوره را مشاهده نمایید.

همچنین در انتهای دوره از شما آزمونی گرفته خواهد شد که توضیحی در مورد آن وجود ندارد.

دوره آموزش سئو مقدماتی و پیشرفته آکادمی آمانج

آخرین دوره مورد بررسی دوره آموزش سئو مقدماتی و پیشرفته آکادمی آمانج است که خود متشکل از دو دوره مقدماتی و پیشرفته است. شما می توانید به صورت مجزا یا همزمان هر دو دوره تهیه نمایید. مهم ترین نکته ی این دوره آن است که این دوره به صورت آنلاین و زنده تشکیل شده و شما باید در تاریخ ها وساعت های خاصی در حدود 12 هفته در کلاس حضور یابید و این دوره از پیش ضبط شده نیست. پس از شرکت در دوره شما می توانید به مدت یکسال به محتوای این دوره دسترسی داشته باشید.

هزینه ی این دوره 4600000 می باشد. شما با مراجعه به صفحه ی این دوره می توانید از سرفصل های این دوره و رزومه مدرس آشنا شوید.

با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت میان پنج دوره فوق، دوره ی آموزش سئو دانشجویار به سبب جدید بودن، پروژه محور بودن، هزینه معقول و منطقی، پشتیبانی مستقیم و مادام توسط مدرس و سر فصل مناسب بدون پیشنیاز بهترین دوره آموزش سئو می باشد. این دوره تمامی مباحث سئو را به صورت جامع پوشش می دهد.

جدول مقایسه ای دوره های معرفی شده

در زیر می توانید جدول مقایسه ای دوره های معرفی شده را مشاهده نمایید.

بهترین دوره آموزش سئو کدام است؟ معرفی 5 دوره برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین دوره آموزش سئو کدام است؟ معرفی 5 دوره برتر" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین دوره آموزش سئو کدام است؟ معرفی 5 دوره برتر"، کلیک کنید.