کشف 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان

کشف 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 5 عدد مشک ماری و کشف 207 هزار و 300 لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس خبر داد.

به گزارش آژیراک به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار بهادر اسماعیلی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان مستقر در شهرستانهای قشم، میناب و بندرعباس پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در حوزه استحفاظی به وسیله مشک های پلاستیکی، بلافاصله برای بررسی موضوع اکیپ های  گشت دریایی در این پایگاه ها به محل اعزام شدند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ادامه داد: مرزبانان پس از بررسی مناطق، موفق به کشف 5 عدد محفظه پلاستیکی معروف به مشک ماری حاوی 207 هزار و 300 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل شدند.

اسماعیلی با بیان اینکه قاچاقچیان با استفاده از شناورهای اسکورتی از محل متواری که تلاش برای شناسایی و دستگیری آنان ادامه دارد، اظهار کرد: کارشناسان ارزش سوخت های مکشوفه را 62 میلیارد و 252میلیون ریال برآورد کردند.

وی خاطرنشان کرد: مرزبانان هرمزگان به هیچ وجه اجازه نمی دهند، عده ای سودجو منافع ملی را به خطر بیندازند و به تولید کالاهای اساسی کشور ضربه بزنند.

پایان خبر آژیراک

کشف 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان"، کلیک کنید.